KIS Jihomoravský kraj
Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Jihomoravského kraje

FIO – kompletní financování zemědělského sektoru

23/06/10

Finanční skupina Fio jako jediná v ČR poskytuje úvěry v rámci všech podpůrných programů PGRLF pro zemědělce a zpracovatele.

Fio nabízí kompletní financování zemědělského sektoru

za úrok do 4 % p.a.
 
 
(Praha 10.6.2010) Finanční skupina Fio jako jediná v ČR poskytuje úvěry v rámci všech podpůrných programů PGRLF pro zemědělce a zpracovatele. Nabízí financování tohoto sektoru s nízkým úrokem, flexibilním přístupem a bez poplatků za zpracování i vedení úvěru.
 
Fio je úvěrovou institucí, která vítá projekty úspěšně se rozvíjejících zemědělců. Díky získaným zkušenostem dobře zná dotační systémy pro zemědělce a v současné době jako jediná finanční instituce umožňuje získat dotaci PGRLF v rámci všech následujících programů: Zemědělec, Podpora nákupu půdy, Provoz, Zpracovatel – Provoz a Podpora krátkodobého financování.
 
Úvěry Fio tak lze financovat nákup zemědělské techniky i půdy nebo provoz podniku, a to při flexibilním, individuálním přístupu a výhodných podmínkách:
 
  • Konzultace, podání a zpracování žádosti o úvěr ZDARMA.
  • Vedení úvěrového účtu ZDARMA.
  • Tuzemský platební styk ZDARMA.
  • Konečné úrokové zatížení do 4 % p.a. při využití programů PGRLF.
  • Vysoká variabilita splácení a zajištění úvěru.
  • Výhodné europlatby za 2€.
 
"Chápeme zemědělství jako důležitý sektor české ekonomiky. Proto jsme se rozhodli dlouhodobě se zaměřit na financování potřeb podnikatelů v tomto oboru. Programy PGRLF jsou cestou, jak pomoci zemědělcům získat výhodné podmínky úvěru a nízký úrok," uvádí k tomu Jan Bláha, obchodní ředitel Finanční skupiny Fio.
 
Bližší informace o nabízeném financování naleznete na webových stránkách Fio. Pro dotazy zemědělců je vyhrazena speciální telefonní linka 224 346 270.
 
 
Finanční skupina Fio
Vendula Žaloudíková
tel. +420 224 346 337, Mobil: +420 724 346 337
e-mail: vendula.zaloudikova@fio.cz

Zařazeno v Zemědělství