KIS Jihomoravský kraj
Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Jihomoravského kraje

Ministr zemědělství Toman představil své nejbližší spolupracovníky

15/07/13

Ministr zemědělství Toman představil své nejbližší spolupracovníky 12.7.2013 – Ministr zemědělství Miroslav Toman dnes provedl personální změny v týmu svých nejbližších spolupracovníků. Z funkcí byli odvoláni vrchní ředitel sekce kabinetu ministra a vedoucí Samostatného oddělení kanceláře ministra Radek Coufal a ředitelka odboru komunikace Eva Chaloupková. Novým vrchním ředitelem kabinetu byl jmenován František Mach. Novou ředitelkou […]

Ministr zemědělství Toman představil své nejbližší spolupracovníky

12.7.2013 – Ministr zemědělství Miroslav Toman dnes provedl personální změny v týmu svých nejbližších spolupracovníků. Z funkcí byli odvoláni vrchní ředitel sekce kabinetu ministra a vedoucí Samostatného oddělení kanceláře ministra Radek Coufal a ředitelka odboru komunikace Eva Chaloupková.

Novým vrchním ředitelem kabinetu byl jmenován František Mach. Novou ředitelkou odboru komunikace bude od 22. července Dana Večeřová, dosavadní ředitelka pro marketing a komunikaci Potravinářské komory ČR.

Tým ministra dále doplní Zdenka Ehlová, která byla jmenována do funkce vedoucí Samostatného oddělení kanceláře ministra a do nástupu Dany Večeřové bude pověřena řízením odboru komunikace.

„S oběma dámami jsem úzce spolupracoval při svém působení ve funkci prezidenta Potravinářské komory a nemám důvod se fungujících pracovních vztahů s nimi vzdávat. Tyto okamžité změny nemohou nikoho překvapit – členové kabinetu jsou nejbližší spolupracovníci ministra, a proto je logické, že s novým ministrem přicházejí na klíčové pozice noví lidé,“ říká ke změnám ministr Toman.

Nově jmenovaný vrchní ředitel kabinetu ministra František Mach již v minulosti obdobnou funkci na Ministerstvu zemědělství zastával, následně sedm let pracoval v diplomatických pozicích v zahraničí a pak se na Ministerstvo zemědělství vrátil.

Zdenka Ehlová pracovala na Ministerstvu zemědělství téměř 15 let v různých funkcích, mimo jiné byla členkou resortního vyjednávacího týmu při vstupu ČR do EU.

Tiskové oddělení MZe

zdroj: Ministerstvo zemědělství