KIS Jihomoravský kraj
Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Jihomoravského kraje

Regionální potravina Jihomoravského kraje na Farmářských trzích v Kyjově

25/08/17
Ing. Eva Chromečková

Pátek 8. 9. 2017, Masarykovo náměstí, Kyjov

                

Prezentace, ochutnávka a prodej vítězných výrobků potravinářských soutěží

Regionální potravina Jihomoravského kraje a ZLATÁ Chuť jižní Moravy 2017

Farmářské trhy, Masarykovo náměstí, Kyjov

8. září 2017

Další zastávka Regionální potraviny Jihomoravského kraje nás zavede do Kyjova na Farmářské trhy na Masarykově náměstí v pátek 8. září 2017.

Zveme všechny zájemce o kvalitní, čerstvé, regionální výrobky. Připravena pro ně bude ochutnávka, prezentace a prodej nejen vítězných výrobků potravinářských soutěží Regionální potravina Jihomoravského kraje a ZLATÁ Chuť jižní Moravy 2017. V našem žlutém stánku můžete ochutnat to nejlepší z jižní Moravy: Farmářskou slaninu od firmy HADAČ a ZAPLETAL, s.r.o., Paštiku Pečínkovou od pana Fridricha z Němčiček, Kozí sýr pařený přírodní od paní Michaly Zdrubecké z Karolína, Kozí jogurtové mléko paní Evy Sedlákové ze Šošůvky, z pekařských výrobků to bude Zelná pochoutka od pekařství Křižák, s.r.o., nápoje zastoupí pivo Pacholek-polotmavý ležák 12 Vesnického pivovaru OHRADA z Vísek u Letovic a k ochutnání bude bylinný čaj firmy Sonnentor s.ro. z Čejkovic, Tady roste radost. 

V kategorii cukrářských výrobků zvítězil Řez se zakysanou smetanou vyškovské cukrárny Janský, který můžete na našem žlutém stánku rovněž ochutnat.

Přijďte a ochutnejte to nejlepší z jižní Moravy!