KIS Jihomoravský kraj
Krajské informační středisko pro rozvoj zemědělství a venkova Jihomoravského kraje

Operační skupiny – Proměňte svůj inovační nápad v realitu II.

14/10/20

Brožura byla vydána s mottem „Pracujeme společně na skutečných řešeních – získáváme praktické zkušenosti“.

Operační skupiny – Proměňte svůj inovační nápad v realitu II.

  13. 10. 2020


Brožura byla vydána s mottem „Pracujeme společně na skutečných řešeních – získáváme praktické zkušenosti“. Navazuje na předcházející publikaci „Operační skupiny – Proměňte svou myšlenku v inovaci – I.“ a seznamuje se zahájením činnosti operačních skupin na našem území, s praktickými zkušenostmi se spoluprací mezi zemědělskými podniky a výzkumnými pracovišti a se zajímavými projekty v zahraničí.

Rok vydání: 2020
Tématické oblasti: Dotace a podpory, strukturální politika
ISBN: 978-80-7434-566-1
Vydavatel Ministerstvo zemědělství

V roce 2017 byla vydána brožura s názvem „Operační skupiny – Proměňte svou myšlenku v inovaci – I.“ (brožura je k dispozici on-line zde)

V této publikaci byly podány základní informace o tom, co je to Evropské inovační partnerství („EIP“) a operační skupiny, kdo jsou brokeři a jak je EIP „zakomponováno“ do Programu rozvoje venkova 2014–2020 („PRV“). Dále byly představeny některé inspirativní projekty ze zahraničí a byly popsány základní kroky, jak je možné zahájit aktivitu operační skupiny v ČR.

Nyní držíte v rukou brožuru s pořadovým číslem II., kde bychom Vás chtěli seznámit s tím, jak se podařilo zahájit činnost operačních skupin na našem území, jaké jsou praktické zkušenosti se spoluprací mezi zemědělskými podniky a výzkumnými pracovišti, chceme ukázat zajímavé projekty v zahraničí apod.

Brožura (PDF, 1 MB)